Welkom op de Wiki van de Nederlandse Piratenpartij. Deze wiki is voortdurend in ontwikkeling en probeert een centrale functie binnen de partij te vervullen. Wil je een bijdrage leveren aan de ontwikkeling? Maak dan een account aan en ga aan de slag!

Voor een overzicht van de meest noodzakelijke taken zie de to do list.

Mocht je vragen, suggesties of interessante websites hebben dan kun je contact opnemen met Azonata (wiki@piratenpartij.nl). Alvast hartelijk bedankt.

Verschillen

Dit geeft de verschillen weer tussen de geselecteerde revisie en de huidige revisie van de pagina.

Link naar deze vergelijking

politiek:vir [2012/08/02 22:47]
Azonata fix
politiek:vir [2012/08/05 20:06] (huidige)
Azonata
Regel 1: Regel 1:
-====== Verwijzingsindex Risicojongeren (VIR) ======+====== Privacy in de politiek: Verwijzingsindex Risicojongeren (VIR) ======
 De verwijsindex Risicojongeren is bedoeld "om vroegtijdige en onderling afgestemde verlening van hulp, zorg of bijsturing ten behoeve van jeugdigen die bepaalde risico’s lopen te bevorderen." In deze verwijsindex worden de meldingen van hulpverleners over risicojeugdigen tot 23 jaar geregistreerd. Alle organisaties in de 'jeugdketen' worden op de verwijsindex aangesloten. De verwijsindex bevat zelf geen inhoudelijke informatie, maar houdt alleen het aantal risicomeldingen bij. Bij twee of meer meldingen worden de aanmeldende instanties hierover geïnformeerd, waarna zij zelf passende actie dienen te ondernemen. De verwijsindex Risicojongeren is bedoeld "om vroegtijdige en onderling afgestemde verlening van hulp, zorg of bijsturing ten behoeve van jeugdigen die bepaalde risico’s lopen te bevorderen." In deze verwijsindex worden de meldingen van hulpverleners over risicojeugdigen tot 23 jaar geregistreerd. Alle organisaties in de 'jeugdketen' worden op de verwijsindex aangesloten. De verwijsindex bevat zelf geen inhoudelijke informatie, maar houdt alleen het aantal risicomeldingen bij. Bij twee of meer meldingen worden de aanmeldende instanties hierover geïnformeerd, waarna zij zelf passende actie dienen te ondernemen.