Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


archief:politiek:contact_tweede_kamer

Verschillen

Dit geeft de verschillen weer tussen de geselecteerde revisie en de huidige revisie van de pagina.

Link naar deze vergelijking

archief:politiek:contact_tweede_kamer [2017/09/11 22:19] (huidige)
KapiteinG ↷ Pagina verplaatst van politiek:contact_tweede_kamer naar archief:politiek:contact_tweede_kamer
Regel 1: Regel 1:
 +====== Contactgegevens Tweede Kamer ======
 +===== Algemeen =====
 +  *  [[info@tweedekamer.nl]]
 +  *  [[contact@tweedekamer.nl]]
 +  *  [[voorzitter@tweedekamer.nl]]
  
 +===== Politieke Partijen =====
 +^Politieke Partij^Primair e-mailadres^Info e-mailadres^Overig e-mailadres^
 +|CDA|[[cda.publieksvoorlichting@tweedekamer.nl]]| | |
 +|ChristenUnie|[[christenunie@tweedekamer.nl]]| | |
 +|D66|[[d66@tweedekamer.nl]]|[[info@d66.nl]]|[[secretariaat@d66.nl]]|
 +|GroenLinks|[[groenLinks@tweedekamer.nl]]| | |
 +|Partij van de Arbeid|[[pvda_voorlichting@tweedekamer.nl]]|[[info@pvda.nl]]| |
 +|Partij voor de Dieren|[[fractie@partijvoordedieren.nl]]|[[info@partijvoordedieren.nl]]| |
 +|Partij voor de Vrijheid|[[pvv@tweedekamer.nl]]|[[info@pvv.nl]]|[[webmaster@pvv.nl]]|
 +|SGP|[[sgp@tweedekamer.nl]]| | |
 +|Socialistische Partij|[[sp@sp.nl]]|[[info@sp.nl]]|[[kamer@sp.nl]]|
 +|VVD|[[vvdvoorlichting@tweedekamer.nl]]|[[info@vvd.nl]]| |
 +
 +===== Tweede Kamer Leden =====
 +=== A ===
 +  * [[m.agema@tweedekamer.nl]]
 +  * [[n.albayrak@tweedekamer.nl]]
 +  * [[c.aptroot@tweedekamer.nl]]
 +  * [[k.arib@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.azmani@tweedekamer.nl]]
 +=== B ===
 +  * [[f.bashir@tweedekamer.nl]]
 +  * [[w.vanbeek@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.beertema@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.vbemmel@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.berndsen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[i.besselaar@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.biskop@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.blanksma@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.blok@tweedekamer.nl]]
 +  * [[b.vbochove@tweedekamer.nl]]
 +  * [[b.dboer@tweedekamer.nl]]
 +  * [[hvbommel@sp.nl]]
 +  * [[h.vbommel@tweedekamer.nl]]
 +  * [[l.bontes@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.bosma@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.bosman@tweedekamer.nl]]
 +  * [[l.bouwmeester@tweedekamer.nl]]
 +  * [[b.braakhuis@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.brinkman@tweedekamer.nl]]
 +  * [[hantenbroeke@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.bruins-slot@tweedekamer.nl]]
 +  * [[brigitte.vdburg@tweedekamer.nl]]
 +  * [[i.dcaluwe@tweedekamer.nl]]
 +=== C ===
 +  * [[m.celik@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.cohen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[C.Coruz@tweedekamer.nl]]
 +=== D ===
 +  * [[m.vdam@tweedekamer.nl]]
 +  * [[t.vdekken@tweedekamer.nl]]
 +  * [[i.dezentjehamming@tweedekamer.nl]]
 +  * [[t.dibi@tweedekamer.nl]]
 +  * [[t.vdijck@tweedekamer.nl]]
 +  * [[jasper.vdijk@tweedekamer.nl]]
 +  * [[jvdijk@sp.nl]]
 +  * [[e.dijkgraaf@tweedekamer.nl]]
 +  * [[k.dijkhoff@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.dijksma@tweedekamer.nl]]
 +  * [[p.dijkstra@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.dijsselbloem@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.dikkers@tweedekamer.nl]]
 +  * [[w.dille@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.driessen@tweedekamer.nl]]
 +=== E ===
 +  * [[a.eijsink@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.elfassed@tweedekamer.nl]]
 +  * [[t.elias@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.vhasselt@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.elissen@tweedekamer.nl]]
 +=== F ===
 +  * [[k.ferrier@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.fritsma@tweedekamer.nl]]
 +=== G ===
 +  * [[w.vgent@tweedekamer.nl]]
 +  * [[k.gerbrands@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.vgerven@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.gesthuizen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.grashoff@tweedekamer.nl]]
 +  * [[d.graus@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.groot@tweedekamer.nl]]
 +=== H ===
 +  * [[w.hachchi@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.buma@tweedekamer.nl]]
 +  * [[b.vham@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.hamer@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.harbers@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.haverkamp@tweedekamer.nl]]
 +  * [[p.heijnen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[l.helder@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.hennis-plasschaert@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.hernandez@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.vhijum@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.hilkens@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.houwers@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.huizing@tweedekamer.nl]]
 +=== I ===
 +  * [[e.irrgang@tweedekamer.nl]]
 +=== J ===
 +  * [[l.jacobi@tweedekamer.nl]]
 +  * [[t.jadnanansing@tweedekamer.nl]]
 +  * [[p.jansen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[leon.djong@tweedekamer.nl]]
 +=== K ===
 +  * [[S.karabulut@tweedekamer.nl]]
 +  * [[skarabulut@sp.nl]]
 +  * [[j.klaver@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.vklaveren@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.klijnsma@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.knops@tweedekamer.nl]]
 +  * [[n.kooiman@tweedekamer.nl]]
 +  * [[w.koolmees@tweedekamer.nl]]
 +  * [[g.Koopmans@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.koppejan@tweedekamer.nl]]
 +  * [[w.kortenoeven@tweedekamer.nl]]
 +  * [[f.koserkaya@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.kuiken@tweedekamer.nl]]
 +=== L ===
 +  * [[r.leegte@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.leijten@tweedekamer.nl]]
 +  * [[b.dliefde@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.lodders@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.lucassen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.lucas-smeerdijk@tweedekamer.nl]]
 +=== M ===
 +  * [[a.marcouch@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.vmiltenburg@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.monasch@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.dmos@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.mulder@tweedekamer.nl]]
 +=== N ===
 +  * [[h.nepperus@tweedekamer.nl]]
 +  * [[c.vnieuwenhuizen@tweedekamer.nl]]
 +=== O ===
 +  * [[pieter.omtzigt@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.ormel@tweedekamer.nl]]
 +  * [[c.ortega@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.ouwehand@tweedekamer.nl]]
 +=== P ===
 +  * [[a.pechtold@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.peters@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.plasterk@tweedekamer.nl]]
 +=== R ===
 +  * [[r.vraak@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.recourt@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.roemer@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.deroon@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.derouwe@tweedekamer.nl]]
 +=== S ===
 +  * [[d.samsom@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.sap@tweedekamer.nl]]
 +  * [[afke.schaart@tweedekamer.nl]]
 +  * [[c.schouten@tweedekamer.nl]]
 +  * [[g.schouw@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.slob@tweedekamer.nl]]
 +  * [[p.smeets@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.Smilde@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.smits@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.snijder@tweedekamer.nl]]
 +  * [[h.spekman@tweedekamer.nl]]
 +  * [[c.vdstaaij@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.sterk@tweedekamer.nl]]
 +  * [[a.vdsteur@tweedekamer.nl]]
 +  * [[secretariaat.vdsteur@tweedekamer.nl]]
 +  * [[k.straus@tweedekamer.nl]]
 +=== T ===
 +  * [[j.taverne@tweedekamer.nl]]
 +  * [[m.thieme@tweedekamer.nl]]
 +  * [[f.timmermans@tweedekamer.nl]]
 +  * [[l.vtongeren@tweedekamer.nl]]
 +=== U ===
 +  * [[sabine.uitslag@tweedekamer.nl]]
 +  * [[p.ulenbelt@tweedekamer.nl]]
 +=== V ===
 +  * [[e.vdveen@tweedekamer.nl]]
 +  * [[s.vveldhoven@tweedekamer.nl]]
 +  * [[t.venrooy-vanark@tweedekamer.nl]]
 +  * [[g.verburg@tweedekamer.nl]]
 +  * [[k.verhoeven@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.vermeij@tweedekamer.nl]]
 +  * [[r.vvliet@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.voordewind@tweedekamer.nl]]
 +  * [[l.voortman@tweedekamer.nl]]
 +=== W ===
 +  * [[m.vdwerf@tweedekamer.nl]]
 +  * [[e.wiegman@tweedekamer.nl]]
 +  * [[g.wilders@tweedekamer.nl]]
 +  * [[j.dewit@tweedekamer.nl]]
 +  * [[jdewit@sp.nl]]
 +  * [[a.wolbert@tweedekamer.nl]]
 +=== Z ===
 +  * [[e.ziengs@tweedekamer.nl]]
 +
 +===== Tweede Kamer Commissie voor Financiën =====
 +^Commissielid^Politieke Partij^E-mailadres^
 +|Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink|VVD|[[I.Dezentjehamming@tweedekamer.nl]]|
 +|Pierre Heijnen|PvdA|[[p.heijnen@tweedekamer.nl]]|
 +|Arie Slob|CU|[[A.Slob@tweedekamer.nl]]|
 +|Pieter Omtzigt|CDA|[[pieter.omtzigt@tweedekamer.nl]]|
 +|Ewout Irrgang|SP|[[E.Irrgang@tweedekamer.nl]]|
 +|Raymond Knops|CDA|[[r.knops@tweedekamer.nl]]|
 +|Elly Blanksma-van den Heuvel|CDA|[[e.blanksma@tweedekamer.nl]]|
 +|Tony Dijck|PVV|[[t.vdijck@tweedekamer.nl]]|
 +|Helma Neppérus|VVD|[[h.nepperus@tweedekamer.nl]]|
 +|Hans Spekman|PvdA|[[h.spekman@tweedekamer.nl]]|
 +|Marianne Thieme|PvdD|[[marianne.thieme@tweedekamer.nl]]|
 +|Farshad Bashir|SP|[[f.bashir@tweedekamer.nl]]|
 +|Jolande Sap|GL|[[j.sap@tweedekamer.nl]]|
 +|Mark Harbers|VVD|[[m.harbers@tweedekamer.nl]]|
 +|Tom Ponjee|VVD|[[t.ponjee@tweedekamer.nl]]|
 +|Jhim van Bemmel|PVV|[[j.vbemmel@tweedekamer.nl]]|
 +|Bruno Braakhuis|GL|[[b.braakhuis@tweedekamer.nl]]|
 +|Elbert Dijkgraaf|SGP|[[e.dijkgraaf@tweedekamer.nl]]|
 +|Arnold Merkies|SP|[[a.merkies@tweedekamer.nl]]|
 +|Ed Groot|PvdA|[[e.groot@tweedekamer.nl]]|
 +|Wouter Koolmees|D66|[[w.koolmees@tweedekamer.nl]]|
 +|Paul Wessels|D66|[[p.wessels@tweedekamer.nl]]|
 +|Ronald Plasterk|PvdA|[[r.plasterk@tweedekamer.nl]]|
 +|Kees Verhoeven|D66|[[k.verhoeven@tweedekamer.nl]]|
 +|Roland van Vliet|PVV|[[r.vvliet@tweedekamer.nl]]|
 +|Matthijs Huizing|VVD|[[m.huizing@tweedekamer.nl]]|
 +|Elodie Sauter|VVD|[[e.sauter@tweedekamer.nl]]|
 +
 +===== Plaatsvervangers Tweede Kamer Commissie voor Financiën =====
 +^Plaatsvervanger^Politieke Partij^E-mailadres^
 +|André Rouvoet|CU|[[a.rouvoet@tweedekamer.nl]]|
 +|Ineke van Gent|GL|[[W.vGent@tweedekamer.nl]]|
 +|Kees van der Staaij|SGP|[[C.vdStaaij@tweedekamer.nl]]|
 +|Maarten Haverkamp|CDA|[[M.Haverkamp@tweedekamer.nl]]|
 +|Pauline Smeets|PvdA|[[P.Smeets@tweedekamer.nl]]|
 +|Eddy van Hijum|CDA|[[E.vHijum@tweedekamer.nl]]|
 +|Fatma Koşer Kaya|D66|[[f.koserkaya@tweedekamer.nl]]|
 +|Lea Bouwmeester|PvdA|[[l.bouwmeester@tweedekamer.nl]]|
 +|Han ten Broeke|VVD|[[hantenbroeke@tweedekamer.nl]]|
 +|Sharon Gesthuizen|SP|[[s.gesthuizen@tweedekamer.nl]]|
 +|Dion Graus|PVV|[[d.graus@tweedekamer.nl]]|
 +|Esther Ouwehand|PvdD|[[esther.ouwehand@tweedekamer.nl]]| ​
 +|Alexander Pechtold|D66|[[a.pechtold@tweedekamer.nl]]|
 +|Eelke van der Veen|PvdA|[[e.vdveen@tweedekamer.nl]]|
 +|Roos Vermeij|PvdA|[[r.vermeij@tweedekamer.nl]]|
 +|Harm Beertema|PVV|[[h.beertema@tweedekamer.nl]]|
 +|Léon de Jong|PVV|[[leon.djong@tweedekamer.nl]]|
 +|Afke Schaart|VVD|[[afke.schaart@tweedekamer.nl]]| ​
 +|Erik Ziengs|VVD|[[e.ziengs@tweedekamer.nl]]|
 +|Leegte|VVD|[[r.leegte@tweedekamer.nl]]|
 +|René Grashoff|GL|[[Rik r.grashoff@tweedekamer.nl]]|
archief/politiek/contact_tweede_kamer.txt · Laatst gewijzigd: 2017/09/11 22:19 door KapiteinG