Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


contact

Beknopte contact informatie

Zie hier voor een volledig overzicht van alle communicatiekanalen.

Algemeen

Voor algemene vragen kan je altijd naar het Bestuur mailen of contact met ons zoeken op ons IRC kanaal.

KVK nummer: 27374138

Pers

Ben je een journalist en wil je een interview of zoek je informatie: mail dan naar press@piratenpartij.nl. De perswoordvoerder is Dirk Poot: 06-46751675. Bestuursverantwoordelijke voor communicatie is Henk Heslinga 06-45226261

Lidmaatschap

Heb je vragen over je partijlidmaatschap, mail dan naar de Secretaris.

Vrijwilligers

Wil je actief worden voor de partij, mail je kwaliteiten en vaardigheden dan naar vrijwilligers@piratenpartij.nl.

Sociale media

Via Facebook, Reddit en Twitter kan je ons bereiken en volgen. Vaak zijn er ook mensen te vinden op ons IRC kanaal.

Postadres

Piratenpartij Nederland
Hogehilweg 7K
1101 CA, Amsterdam Zuid-Oost

Organen, afdelingen, commissies en werkgroepen

Aanspreekpunten

Naam Eerste aanspreekpunt Tweede aanspreekpunt Contactinfomratie
Orgaan Bestuur Vincent van der Velde Michiel Dulfer bestuur@piratenpartij.nl
Leden Michiel Dulfer Vincent van der Velde secretariaat@piratenpartij.nl
Ledenraad Arnoud Mulder ? ledenraad@piratenpartij.nl
Presidium Martin van Vuuren Joran Tibor de Jong presidium@piratenpartij.nl
Werkgroep Communicatie Frank Wijnans communicatie@piratenpartij.nl
Vormgeving ?
ICT Sander Plas Wiel Maessen ict@piratenpartij.nl
Internationaal Henk Heslinga internationaal@piratenpartij.nl
Democratie Steven Russchenberg Wiel Maessen democratie@piratenpartij.nl
Onderzoek wordt overgebracht naar de Ledenraad Wiel Maessen onderzoek@piratenpartij.nl
Organisatie ? organisatie@piratenpartij.nl
Afdelingen Rico Brouwer support@piratenpartij.nl
Commissies Beroepscommissie Peter Roozemaal (voorlopig) beroepscommissie@piratenpartij.nl
Kascommissie Vacature Vacature kascommissie@piratenpartij.nl
Programmacommissie Jonathan van Dijken programmacommissie@piratenpartij.nl


contact.txt · Laatst gewijzigd: 2017/09/11 22:00 door 46.229.168.79