Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


werkgroep:ict:beheer:software:email

Email setup

Inleiding

Beheerders

SMTP

IMAP / Pop3

Maillijsten

Overzicht dd 25/10/2017

LijstOmschrijvingOwnerModLaatste verkeerOK?Verwijderen
Afdelingen[ geen ]frodofrederik@gmail.com, dulf@piratenpartij.nl Mar 28 2017
AlgemeenAlgemeen Maillijst - Piratenpartijsteven.russchenberg@piratenpartij.nl, frank87@xs4all.nlgeertjan@piratenpartij.nlOct 20 15:56
Almere[ geen ]rico@piratenpartij.nl Dec 30 2016
AmsterdamAmsterdam Maillijst[ geen ] Aug 15 2014
Area51Area51 Maillijstdulf@piratenpartij.nlsteven.russchenberg@piratenpartij.nlMar 28 2016
BeroepscommissieBeroepscommissie Maillijst Jan 12 2015
BestuurBestuur Maillijstbestuur@piratenpartij.nl Oct 24 23:33
Bestuur-LedenraadBestuur-Ledenraad Maillijstbestuur@piratenpartij.nl, ledenraad@piratenpartij.nl Oct 20 15:17
BrabantBrabant Maillijsteindhoven@piratenpartij.nl, libertate.est.gaudium@dse.nl, roel@vandijnen.nl Oct 9 21:17
Campagne[ geen ]DrNukey@piratenpartij.nl, javandijken@piratenpartij.nl, joran.tibor@piratenpartij.nl Mar 26 2017
CommunicatieCommunicatie Maillijstfrank87@xs4all.nl Sep 30 22:01
DelftDelft Maillijstjos@piratenpartij.nl, geertjan@piratenpartij.nl Oct 14 00:59
DemocratieDemocratie Maillijststeven.russchenberg@piratenpartij.nl Dec 20 2014
EncryptieEncryptie Maillijstrogier.huurman@gmail.com Oct 19 2014
EnschedeEnschede Maillijstdave.borghuis@piratenpartij.nl Jan 25 2017
FacebookFacebook Maillijstmaarten.v.d.pol@piratenpartij.nl
FrieslandFriesland Maillijstabram.kleijweg@piratenpartij.nl Apr 1 2017
Geldenbankenwar on cashrico@piratenpartij.nl, dulf@piratenpartij.nl Feb 23 2017
GroningenGroningen Maillijstgroningen@piratenpartij.nl Oct 22 22:46
Groningen-InternGroningen-Intern Maillijstgroningen@piratenpartij.nl, theyosh@piratenpartij.nl Oct 17 22:32
ICTICT Maillijstict@piratenpartij.nl Oct 24 18:39
InternationaalInternationaal Maillijststeven.russchenberg@piratenpartij.nl Mar 17 2017
KandidatenKandidaten Maillijstdrnukey@piratenpartij.nl Feb 20 2017
KascommissieKascommissie Maillijstrobert.brink@piratenpartij.nl
Kieskring1Provincie Groningenhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nldulf@piratenpartij.nl
Kieskring10Provincie Noord-Holland - Haarlemhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nljoran.tibor@piratenpartij.nl
Kieskring11Provincie Noord-Holland - Den Helderhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlarmon.van.lier@piratenpartij.nl
Kieskring12Provincie Zuid-Holland - Den Haaghandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring13Provincie Zuid-Holland - Rotterdamhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlfrodofrederik@gmail.com
Kieskring14Provincie Zuid-Holland - Dordrechthandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlmartin.van.vuuren@piratenpartij.nl
Kieskring15Provincie Zuid-Holland - Leidenhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlgijsje@heteigenwijsje.nl
Kieskring16Provincie Zeelandhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring17Provincie Noord-Brabant - Tilburghandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring18Provincie Noord-Brabant - 's-Hertogenboschhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring19Provincie Limburghandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring2Provincie Frieslandhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlabramkleijweg@hotmail.com alex.straver@piratenpartij.nl
Kieskring20Caribisch Nederlandhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring3Provincie Drenthehandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlalex.straver@piratenpartij.nl
peter@dogon.nl
Kieskring4Provincie Overijsselhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nldave.borghuis@piratenpartij.nl
Kieskring5Provincie Flevolandhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl, vincent.van.der.velde@piratenpartij.nl
Kieskring6Provincie Gelderland - Nijmegenhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nl
Kieskring7Provincie Gelderland - Arnhemhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlj.visser@forty-two.nl
Kieskring8Provincie Utrechthandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nlnils@familievogels.nl
Kieskring9Provincie Noord-Holland - Amsterdamhandtekening@piratenpartij.nl, drnukey@piratenpartij.nljoran.tibor@piratenpartij.nl
Kieslijst[ geen ][ geen ] Mar 19 2017
KopijDeze lijst is voor het versturen van kopijverzoekfrodofrederik@gmail.com Oct 24 21:57
Ledencommuncatie[ geen ]frank87@xs4all.nl
LedenraadLedenraad Maillijstsjors@krebbeks.com Oct 22 17:12
Ledenraad-DiscussieLedenraad-Discussie Maillijstevilteddyxl@gmail.com
LeidenLeiden Maillijstnihlaeth@gmail.com Oct 14 00:59
OnderzoekOnderzoek Maillijstwiel@forces-nl.org Mar 20 2017
Ontwerp[ geen ]
OrganisatieOrganisatie Maillijstsecretaris@piratenpartij.nl Nov 28 2016
PersberichtenPersberichten Piratenpartijsteven.russchenberg@piratenpartij.nldirk.poot@piratenpartij.nl
frank87@xs4all.nl
Sep 4 08:46
Persteam[ geen ]sjors.krebbeks@piratenpartij.nl
Piratenfractie[ geen ][ geen ] Mar 28 2017
PresidiumPresidium Maillijstjoran.tibor@piratenpartij.nl Apr 29 19:39
ProgrammacommissieProgrammacommissie Maillijststeven.russchenberg@piratenpartij.nl Mar 17 2017
Psnh15[ geen ]ict@piratenpartij.nl Jun 29 2015 Ja
RedactieRedactie Maillijstabram.kleijweg@piratenpartij.nl
david.van.deijk@piratenpartij.nl
frank87@xs4all.nl
javandijken@piratenpartij.nl
leo.j.van.oudheusden@gmail.com
wa.brandsma@xs4all.nl
Oct 17 09:13
Referendum[ geen ]rico@piratenpartij.nl Mar 28 2016
RotterdamRotterdam Maillijstfrodofrederik@gmail.com Oct 14 10:11
SocialMediaSocial Media MaillijstDrNukey@piratenpartij.nl Mar 9 2017
SPASPA Maillijstthijs.markus@piratenpartij.nl Sep 12 2014
SpellingSpelling Maillijstharmkelubbers@hotmail.com
Utrecht[ geen ]maarten.v.d.pol@piratenpartij.nl Oct 20 15:25
Verkiezingen[ geen ]dulf@piratenpartij.nl, jonathan.vandijken@piratenpartij.nl Mar 28 2017
Video[ geen ]Armon.van.Lier@piratenpartij.nl
VormgevingVormgeving Maillijstluc.boon@piratenpartij.nl May 19 2016
VrijwilligersMailinglijst voor vrijwilligers van PPNLDrNukey@piratenpartij.nl, joran.tibor@piratenpartij.nl Aug 29 22:47
Websites[ geen ]DrNukey@piratenpartij.nl
WikiWiki Maillijsthenry.van.der.burgt@piratenpartij.nl
Zuidholland_statenverkiezingPiratenpartij afdeling Zuid-Hollandwim.dool@piratenpartij.nl, geertjan@piratenpartij.nl


werkgroep/ict/beheer/software/email.txt · Laatst gewijzigd: 2019/01/12 08:56 door Oele