Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


tk2017:uitslagen

Landelijk overzicht uitgebrachte PPNL stemmen per provincie/gemeente TK2017

totaal aantal stemmen: (2010: 10.471, 2012: 30.600) 35.478 stemmen

Provincie Gemeente Aantal Inwoners Tot. Stemmen PPNL stemmen PPNL/Tot. Stemmen
DrentheAa en Hunze2527917197430,0025004361
Noord-BrabantAalburg130468368120,0014340344
Noord-HollandAalsmeer3138619441600,003086261
GelderlandAalten2704117317330,0019056419
FrieslandAchtkarspelen2789517054290,0017004808
Zuid-HollandAlblasserdam2000512325280,0022718053
Zuid-HollandAlbrandswaard2512215842460,0029036738
Noord-HollandAlkmaar108300676003260,0048224852
OverijsselAlmelo72558418421300,0031069261
FlevolandAlmere2011441098046640,0060471385
Zuid-HollandAlphen aan den Rijn109058688722680,0038912766
Noord-BrabantAlphen-Chaam100676738210,0031166518
FrieslandAmeland3635275580,0029038113
UtrechtAmersfoort154611958884000,0041715335
Noord-HollandAmstelveen89321489601920,0039215686
Noord-HollandAmsterdam84495245802525060,0054713171
GelderlandApeldoorn1600801025083110,0030339095
GroningenAppingedam119747314130,0017774132
GelderlandArnhem155694903564360,0048253575
DrentheAssen67500422221640,003884231
Noord-BrabantAsten1669810722240,0022383884
Noord-BrabantBaarle-Nassau6665418660,0014333493
UtrechtBaarn2453715841480,0030301117
Zuid-HollandBarendrecht4836330145740,0024548018
GelderlandBarneveld5637835858540,0015059401
GroningenBedum104756981200,0028649191
LimburgBeek1603110792340,0031504818
Noord-HollandBeemster91936262130,0020760141
LimburgBeesel134038228130,0015799708
GroningenBellingwedde89215795240,0041415013
GelderlandBerg en Dal3477923561610,0025890242
Noord-BrabantBergeijk1825311986260,0021691974
LimburgBergen (L.)130988351100,0011974614
Noord-HollandBergen (NH)2981020905600,0028701268
Noord-BrabantBergen op Zoom6616639820910,0022852838
GelderlandBerkelland4423029701540,0018181206
Noord-BrabantBernheze3025518991440,0023168869
Noord-BrabantBest2918718486420,0022719896
GelderlandBeuningen2543916645440,0026434365
Noord-HollandBeverwijk40712232861120,0048097569
Zuid-HollandBinnenmaas2913219482490,0025151422
Noord-BrabantBladel2006712755240,0018816151
Noord-HollandBlaricum102046896190,0027552204
Noord-HollandBloemendaal2283715192340,00223802
Zuid-HollandBodegraven-Reeuwijk3374121994600,0027280167
Noord-BrabantBoekel104216473210,0032442453
BES-eilandenBonaire17075000
DrentheBorger-Odoorn2535716947470,0027733522
OverijsselBorne2279614997470,0031339601
ZeelandBorsele2269114471430,0029714602
Noord-BrabantBoxmeer2870019617600,0030585716
Noord-BrabantBoxtel3065718658570,0030549898
Noord-BrabantBreda1823181103314580,0041511452
Zuid-HollandBriefstemmers77500598571760,0029403411
Zuid-HollandBrielle1684711077350,0031597003
GelderlandBronckhorst3640924529360,0014676505
GelderlandBrummen2085013839340,0024568249
LimburgBrunssum2837817432590,0033845801
UtrechtBunnik1516110266330,0032144944
UtrechtBunschoten2102213398230,0017166741
GelderlandBuren2636817115200,0011685656
Zuid-HollandCapelle aan den IJssel66423393101200,0030526584
Noord-HollandCastricum3520824421880,003603456
DrentheCoevorden3528722752400,0017580872
Noord-BrabantCranendonck2070613091340,0025972042
Zuid-HollandCromstrijen127988773200,0022797219
Noord-BrabantCuijk2469615788390,0024702306
GelderlandCulemborg2786117668520,0029431741
OverijsselDalfsen2807718530300,0016189962
FrieslandDantumadiel1894212061380,0031506509
UtrechtDe Bilt4375328637900,0031427873
FrieslandDe Fryske Marren5156533286710,0021330289
GroningenDe Marne100826477140,0021614945
UtrechtDe Ronde Venen4278728401780,0027463822
DrentheDe Wolden2373916057230,0014323971
Zuid-HollandDelft101386605944510,0074429812
GroningenDelfzijl2496115190550,0036208032
Noord-HollandDen Helder56000335661280,0038133826
Noord-BrabantDeurne3193520140590,0029294935
OverijsselDeventer99500617192350,0038075795
Noord-HollandDiemen27229156121070,0068537023
OverijsselDinkelland2625117710260,0014680971
GelderlandDoesburg113577372140,0018990776
GelderlandDoetinchem57000355491070,00300993
Noord-BrabantDongen2551316068320,001991536
FrieslandDongeradeel2388715142380,002509576
Zuid-HollandDordrecht118737693052620,003780391
Noord-HollandDrechterland1938312626400,0031680659
Noord-BrabantDrimmelen2687117386320,0018405614
FlevolandDronten4071625350740,0029191321
GelderlandDruten1857511923260,0021806592
GelderlandDuiven2542016566400,0024145841
LimburgEcht-Susteren3181320400480,0023529412
Noord-HollandEdam-Volendam3579924007460,0019161078
GelderlandEde113368722531750,0024220448
UtrechtEemnes90006059180,0029707873
GroningenEemsmond1565710226260,0025425386
Noord-BrabantEersel1857012155310,0025503908
LimburgEijsden-Margraten2529116744210,0012541806
Noord-BrabantEindhoven2269601277318020,0062788203
GelderlandElburg2292915052240,0015944725
DrentheEmmen107200665881440,0021625518
Noord-HollandEnkhuizen1848511521510,0044266991
OverijsselEnschede158195923415850,006335214
GelderlandEpe3259021372430,0020119783
GelderlandErmelo2650017304410,0023693944
Noord-BrabantEtten-Leur4303626052420,0016121603
FrieslandFerwerderadiel87195357100,0018667164
FrieslandFranekeradeel2022812827380,002962501
Noord-BrabantGeertruidenberg2154113449310,0023050041
GelderlandGeldermalsen2658417303440,0025429116
Noord-BrabantGeldrop-Mierlo39094245341020,0041574957
Noord-BrabantGemert-Bakel3003018735500,0026688017
LimburgGennep1712910739180,0016761337
Zuid-HollandGiessenlanden146019946120,0012065152
Noord-BrabantGilze en Rijen2620516269450,0027659967
Zuid-HollandGoeree-Overflakkee4865932079510,0015898251
ZeelandGoes3725623600660,0027966102
Noord-BrabantGoirle2334115201250,0016446286
Noord-HollandGooise Meren57000360321180,0032748668
Zuid-HollandGorinchem3558721749520,0023909145
Zuid-HollandGouda71813441171630,0036947209
Noord-BrabantGrave123797942250,0031478217
GroningenGroningen2028501303459570,0073420538
GroningenGrootegast121707554200,0026476039
LimburgGulpen-Wittem143399920200,002016129
OverijsselHaaksbergen2433216032290,0018088822
Noord-BrabantHaaren139228944170,0019007156
Noord-HollandHaarlem159202961084640,0048279019
Noord-HollandHaarlemmerliede en Spaarnwoude56663753170,0045297096
Noord-HollandHaarlemmermeer145998887083270,0036862515
Noord-BrabantHalderberge2958518215440,0024155915
OverijsselHardenberg6021838712740,001911552
GelderlandHarderwijk4633528917770,0026627935
Zuid-HollandHardinxveld-Giessendam1787311717240,0020483059
GroningenHaren1959113308340,0025548542
FrieslandHarlingen158699853310,0031462499
GelderlandHattem120378140120,0014742015
Noord-HollandHeemskerk3914125131780,0031037364
Noord-HollandHeemstede2695317887350,0019567284
GelderlandHeerde1856912321260,0021102183
FrieslandHeerenveen5020031725910,0028684003
Noord-HollandHeerhugowaard54937327341200,0036659131
LimburgHeerlen87250497251530,0030769231
Noord-BrabantHeeze-Leende1570310431310,0029719107
Noord-HollandHeiloo2289515887560,0035248946
OverijsselHellendoorn3575023974530,0022107283
Zuid-HollandHellevoetsluis3873023888720,0030140656
Noord-BrabantHelmond90609496011480,0029838108
Zuid-HollandHendrik-Ido-Ambacht2972918856360,0019092066
OverijsselHengelo80823507621800,0035459596
FrieslandHet Bildt104936388220,0034439574
GelderlandHeumen1647911142350,0031412673
Noord-BrabantHeusden4354127753660,0023781213
Zuid-HollandHillegom2136513455420,0031215162
Noord-BrabantHilvarenbeek1530010242200,0019527436
Noord-HollandHilversum89000530603200,0060309084
OverijsselHof van Twente3501323755540,0022732056
Noord-HollandHollands Kroon4760430042890,0029625191
DrentheHoogeveen5531534170690,0020193152
GroningenHoogezand-Sappemeer3424920283650,0032046541
Noord-HollandHoorn72495434731930,0044395372
LimburgHorst aan de Maas4215226551670,0025234454
UtrechtHouten4929631523940,0029819497
Noord-HollandHuizen4140126994670,002482033
ZeelandHulst2738815548300,0019295086
UtrechtIJsselstein3427021490440,0020474639
Zuid-HollandKaag en Braassem2637717691430,0024306144
OverijsselKampen5248433561830,0024731087
ZeelandKapelle126238327160,0019214603
Zuid-HollandKatwijk64518408001050,0025735294
LimburgKerkrade4699525291530,0020956071
Noord-HollandKoggenland2252414768410,002776273
FrieslandKollumerland en Nieuwkruisland128727984130,0016282565
Zuid-HollandKorendijk109597357120,0016310996
Zuid-HollandKrimpen aan den IJssel2914418986460,0024228379
Zuid-HollandKrimpenerwaard5521136690770,0020986645
Noord-BrabantLaarbeek2195413913320,0023000072
Noord-BrabantLanderd1533010133250,0024671864
LimburgLandgraaf3748723253510,0021932654
Noord-HollandLandsmeer112737481200,0026734394
Noord-HollandLangedijk2760018120580,003200883
Zuid-HollandLansingerland60100374821230,0032815752
Noord-HollandLaren110957414250,0033719989
GroningenLeek1963412515360,0028765481
Zuid-HollandLeerdam2090112851190,0014784842
FrieslandLeeuwarden107897683543540,0051789215
FrieslandLeeuwarderadeel101026809230,0033778822
Zuid-HollandLeiden123753777474360,0056079334
Zuid-HollandLeiderdorp2710017636570,0032320254
Zuid-HollandLeidschendam-Voorburg74608464081410,0030382693
FlevolandLelystad76969437642130,004867014
LimburgLeudal3587822734300,0013196094
UtrechtLeusden2968619925610,0030614806
GelderlandLingewaal111537321140,0019123071
GelderlandLingewaard4616630246610,0020167956
Zuid-HollandLisse2274315152420,0027719113
FrieslandLittenseradiel107447069160,0022634036
GelderlandLochem3356923117430,001860103
Noord-BrabantLoon op Zand2302714589220,0015079855
UtrechtLopik142309236170,0018406236
GroningenLoppersum99156445220,0034134988
OverijsselLosser2248814372290,0020178124
GelderlandMaasdriel2425715492400,0025819778
LimburgMaasgouw2277814979420,0028039255
Zuid-HollandMaassluis3244320173660,0032716998
LimburgMaastricht122879682011930,0028298705
GroningenMarum103526647180,0027079886
Noord-HollandMedemblik4405327611990,0035855275
LimburgMeerssen1907712628290,002296484
Noord-BrabantMeierijstad79633495141170,002362968
FrieslandMenameradiel134548846210,0023739543
GroningenMenterwolde121817714250,0032408608
DrentheMeppel3303321576560,0025954765
ZeelandMiddelburg4803430258870,0028752727
Zuid-HollandMidden-Delfland1903412947350,002703329
DrentheMidden-Drenthe3341522173430,0019392955
Noord-BrabantMill en Sint Hubert108067310190,0025991792
Noord-BrabantMoerdijk3694523005510,0022169094
Zuid-HollandMolenwaard2919418942210,0011086475
GelderlandMontferland3531123202610,0026290837
UtrechtMontfoort138699233220,0023827575
LimburgMook en Middelaar7777541490,0016623569
GelderlandNeder-Betuwe2331814519200,0013775053
LimburgNederweert1688410791320,0029654342
GelderlandNeerijnen124397792180,0023100616
UtrechtNieuwegein61865378351560,0041231664
Zuid-HollandNieuwkoop2791618110610,0033683048
GelderlandNijkerk4176126665550,0020626289
GelderlandNijmegen1732051110014620,0041621247
Zuid-HollandNissewaard85451518031820,00351331
ZeelandNoord-Beveland73904774130,0027230834
DrentheNoordenveld3110020991440,0020961364
FlevolandNoordoostpolder4656228128660,0023464164
Zuid-HollandNoordwijk2588616606430,0025894255
Zuid-HollandNoordwijkerhout1634110436260,002491376
Noord-BrabantNuenen Gerwen en Nederwetten2287815677330,0021049946
GelderlandNunspeet2680017813330,0018525796
LimburgNuth1530110231210,0020525853
Zuid-HollandOegstgeest2361115165490,0032311243
Noord-BrabantOirschot1850812217240,0019644757
Noord-BrabantOisterwijk2594516729350,0020921753
GroningenOldambt3811823868750,0031422826
GelderlandOldebroek2310414784120,0008116883
OverijsselOldenzaal3220620796500,0024043085
OverijsselOlst-Wijhe1795911827270,002282912
OverijsselOmmen1753111680220,0018835616
LimburgOnderbanken7867509490,0017667845
GelderlandOost Gelre2963119627290,0014775564
Noord-BrabantOosterhout5473633200700,0021084337
FrieslandOoststellingwerf2553816382410,0025027469
Noord-HollandOostzaan96546418270,004206918
Noord-HollandOpmeer114047332270,0036824877
FrieslandOpsterland2971919072430,0022546141
Noord-BrabantOss90382555571460,0026279317
Zuid-HollandOud-Beijerland2401915859450,0028375055
GelderlandOude IJsselstreek3956525461480,0018852362
Noord-HollandOuder-Amstel134308483300,0035364847
UtrechtOudewater101826669110,0016494227
GelderlandOverbetuwe4740030174580,0019221847
Zuid-HollandPapendrecht3224820627620,0030057691
LimburgPeel en Maas4335127169590,0021715926
GroningenPekela125307406230,0031055901
Zuid-HollandPijnacker-Nootdorp52754324221030,0031768552
Noord-HollandPurmerend79904487182570,0052752576
GelderlandPutten2440116102150,0009315613
OverijsselRaalte3690424546380,0015481137
ZeelandReimerswaal2230613133280,0021320338
GelderlandRenkum3139220921500,0023899431
UtrechtRenswoude5106326030,0009202454
Noord-BrabantReusel-De Mierden129128057210,0026064292
GelderlandRheden4372428373820,0028900715
UtrechtRhenen1939312569170,001352534
Zuid-HollandRidderkerk4542129159760,0026063994
GelderlandRijnwaarden108516809170,0024966956
OverijsselRijssen-Holten3998424936280,0011228746
Zuid-HollandRijswijk51053305541390,0045493225
LimburgRoerdalen2069912931240,0018560049
LimburgRoermond5740232906830,0025223364
Noord-BrabantRoosendaal7715545626980,0021478981
Zuid-HollandRotterdam63530532423114320,0044166042
GelderlandRozendaal1491110710,0009033424
Noord-BrabantRucphen2234513866120,0008654262
BES-eilandenSaba1866000
Noord-HollandSchagen46187301191070,0035525748
GelderlandScherpenzeel9600626550,0007980846
Zuid-HollandSchiedam77890419951560,0037147279
FrieslandSchiermonnikoog941100710,0009930487
LimburgSchinnen129548701210,0024135157
ZeelandSchouwen-Duiveland3372122705370,001629597
LimburgSimpelveld105746676170,002546435
Noord-BrabantSint Anthonis115957921100,0012624669
BES-eilandenSint Eustatius3883000
Noord-BrabantSint-Michielsgestel2861118320490,0026746725
LimburgSittard-Geleen93315578581550,0026789727
Zuid-HollandSliedrecht2501215314390,0025466893
GroningenSlochteren147339550270,0028272251
ZeelandSluis2365613666330,0024147519
FrieslandSmallingerland55704354461100,0031033121
UtrechtSoest4587629595910,0030748437
Noord-BrabantSomeren1904012181220,0018060915
Noord-BrabantSon en Breugel1664010690290,0027128157
GroningenStadskanaal3235719516540,0027669604
OverijsselStaphorst1969310790120,0011121409
Noord-HollandStede Broec2155913400440,0032835821
Noord-BrabantSteenbergen2398114539290,0019946351
OverijsselSteenwijkerland4344528334610,0021528905
LimburgStein2506816610450,0027092113
UtrechtStichtse Vecht64443413311210,0029275846
Zuid-HollandStrijen87785993170,0028366427
FrieslandSúdwest Fryslân84161545501600,0029330889
GroningenTen Boer72834853220,0045332784
ZeelandTerneuzen5459330724920,0029944018
FrieslandTerschelling48663710220,0059299191
Noord-HollandTexel135509932320,003221909
Zuid-HollandTeylingen3609323516720,0030617452
ZeelandTholen2550315939200,0012547839
GelderlandTiel4144524327730,003000781
Noord-BrabantTilburg2140351204754420,003668811
OverijsselTubbergen2115213774160,0011616088
OverijsselTwenterand3384021042570,002708868
DrentheTynaarlo3329422344560,0025062657
FrieslandTytsjerksteradiel3196620775480,0023104693
Noord-BrabantUden4138925688680,0026471504
Noord-HollandUitgeest134458935350,0039171796
Noord-HollandUithoorn2920218132940,0051842047
FlevolandUrk2022411810220,0018628281
UtrechtUtrecht3431351872769950,0053130139
UtrechtUtrechtse Heuvelrug4905532309730,0022594324
LimburgVaals97134685120,0025613661
LimburgValkenburg aan de Geul1644011106220,0019809112
Noord-BrabantValkenswaard3052519879510,0025655214
GroningenVeendam2754816916480,0028375502
UtrechtVeenendaal6427740444880,0021758481
ZeelandVeere2190415059320,0021249751
Noord-BrabantVeldhoven44716281801020,0036195884
Noord-HollandVelsen67599425471650,0038780643
LimburgVenlo101000576641490,0025839345
LimburgVenray4356326409520,0019690257
UtrechtVianen1971312404380,0030635279
Zuid-HollandVlaardingen71852412961300,0031480046
GroningenVlagtwedde1592010078210,0020837468
FrieslandVlieland108586830,0034562212
ZeelandVlissingen44459257991280,0049614326
LimburgVoerendaal124578507110,0012930528
Zuid-HollandVoorschoten2531216466490,002975829
GelderlandVoorst2420116003250,0015622071
Noord-BrabantVught2618316857460,0027288367
Noord-BrabantWaalre1693611135200,0017961383
Noord-BrabantWaalwijk4741728628700,0024451586
Zuid-HollandWaddinxveen2653517206440,0025572475
GelderlandWageningen37872236161200,0050813008
Zuid-HollandWassenaar2605115164290,0019124242
Noord-HollandWaterland1728211980430,0035893155
LimburgWeert4959630609840,0027442909
Noord-HollandWeesp1874811739490,0041741205
Noord-BrabantWerkendam2682016978200,0011779951
GelderlandWest Maas en Waal1881212604280,002221517
DrentheWesterveld1908613084230,0017578722
GelderlandWestervoort150009661250,0025877238
Zuid-HollandWestland105700639051140,001783898
FrieslandWeststellingwerf2559316514430,0026038513
Zuid-HollandWestvoorne142649750210,0021538462
OverijsselWierden2422716371180,0010995052
GelderlandWijchen4087926564550,0020704713
Noord-HollandWijdemeren2345215526480,0030915883
UtrechtWijk bij Duurstede2355215543450,002895194
GroningenWinsum135989038340,0037618942
GelderlandWinterswijk2891118302390,0021309147
Noord-BrabantWoensdrecht2183612778190,0014869307
UtrechtWoerden5152033385810,0024262393
Noord-HollandWormerland1581010579380,0035920219
UtrechtWoudenberg127018190220,0026862027
Noord-BrabantWoudrichem145339667190,0019654495
Noord-HollandZaanstad153787902863740,004142392
GelderlandZaltbommel2773417206370,0021504126
Noord-HollandZandvoort1690110934410,0037497714
Zuid-HollandZederik138439314150,0016104788
FlevolandZeewolde2248313344480,0035971223
UtrechtZeist62882387471280,0033034816
GelderlandZevenaar3237921164440,0020790021
Zuid-HollandZoetermeer124779747163650,0048851652
Zuid-HollandZoeterwoude83905573110,0019738023
GroningenZuidhorn1886412467280,0022459293
Zuid-HollandZuidplas4146626695740,0027720547
Noord-BrabantZundert2165413137190,0014462967
GelderlandZutphen47318299881050,0035014006
OverijsselZwartewaterland2230714087210,0014907361
Zuid-HollandZwijndrecht4442027244710,0026060784
OverijsselZwolle125539802423290,0041000972
Noord-Brabants-Hertogenbosch152471950403340,0035143098
Zuid-Hollands-Gravenhage51998826277611390,0043344902
tk2017/uitslagen.txt · Laatst gewijzigd: 2017/04/04 09:25 door Azonata